Seks analny – co lubią i czego nie lubią kobiety?

analneWiele ludzi praktykuje seks analny. Przyczyn, dla których to robią jest wiele. Większość mężczyzn i kobiet twierdzi, że seks analny pozwala im na osiągnięcie orgazmu. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku kobiety przyjemność z takiego stosunku powstaje dzięki wspólnym zakończeniu nerwów, które zlokalizowane są pomiędzy ścianą odbytu a pochwą i/lub niebezpośredniej stymulacji punktu G.

Seks analny (stymulacja palcem, czy zabawką) jest ciągle tematem tabu dla wielu ludzi (i jest nielegalny w niektórych stanach). Dlaczego niektórzy mężczyźni tak bardzo lubią seks analny? Główną i najbardziej prawdopodobną przyczyną jest to, że seks taki jest bardziej ‘zakazany’ i nie tak popularny jak zwykły. Inaczej jest w przypadku kobiet. Co więc panie nienawidzą w seksie analnym, a za co go kochają?

Właściwie seks analny może być dla kobiety bardzo przyjemny dzięki pewnym czynnikom biologicznym – odbytnica ma wspólną błonę z pochwą i nerwy seksualne są bliżej po tej stronie, co sprawia, że uczucie jest bardziej unikalne i silniejsze.

Mnóstwo kobiet ciągle uważa, że seks analny jest tematem tabu i jest rzeczą, którą można zobaczyć tylko w klipach porno. Jednak w dzisiejszych czasach, kiedy młode dziewczyny coraz częściej zachodzą w ciążę, kiedy seks grupowy staje się coraz bardziej popularny wśród ludzi, jest to oczywiste, że wszystko kończy się w sypialni.

Jest powiedzenie, że kobieta próbuje seksu analnego dwa razy w swoim życiu: pierwszy raz- by zobaczyć jak to jest i drugi – by sprawdzić czy naprawdę było tak źle.

Oto lista rzeczy, których kobiety nie lubią, a nawet nienawidzą w seksie analnym:

1. Podczas seksu analnego, kobiety przekazują swoją siłę seksualną partnerom. Mężczyźni posiadają więc zdolność do zapobiegania orgazmowi kobiety. Penetracja zazwyczaj odbywa się od tyłu: mężczyzna ‘łączy się’  z partnerką, kiedy ta go nie widzi i jej satysfakcja spoczywa w właśnie w jego rękach. Kobiety nie są pewne co mężczyzna robi ‘tam z tyłu’, więc zazwyczaj boją się, że mogą doświadczyć bólu i cierpienia.

2. Penis może wyrządzić kobiecie wielką szkodę, jeśli mężczyzna nie będzie uważał. Panowie muszą być więc ostrożni, gdyż kobieta nie jest podczas takiej penetracji zrelaksowana.

3. Kobiety nienawidzą nieczułych mężczyzn, którzy kierują się tylko własną przyjemnością. Dlatego też, podczas seksu analnego kobieta musi upewnić się czy jej partner jest wystarczająco bystry, by zrozumieć takie rzeczy jak używanie wazeliny, by uniknąć możliwego bólu. Może być to bolesne, jako że nie jest to ‘soczysta pochwa’ .

Były to rzeczy, których kobiety nienawidzą w seksie analnym i każda, która jeszcze go nie próbowała, powinna się zabezpieczyć by uniknąć bólu i niemiłych wrażeń. Jest jednak kilka rzeczy, które panie uwielbiają w seksie analnym.

Kilka wskazówek dla mężczyzn, czego kobieta potrzebuje, by to pokochać

1. Może zabrzmi to dziwnie, ale kobiety naprawdę bardzo się ekscytują, kiedy dostają możliwość wypróbowania nowej rzeczy w łóżku. Może nawet stać się tak, że seks od tyłu polubią nawet bardziej – jeśli mężczyzna za pierwszym razem odpowiednio się postara.

2. Ostrożny mężczyzna rozpoczyna powoli przy użyciu palców do czasu, aż kobieta poczuje się wystarczająco zrelaksowana. Kiedy tak się stanie, musi użyć dużo wazeliny i prezerwatywy.

3. Podczas penetracji mężczyzna musi poświęcić uwagę innym częściom ciała kobiety – będzie to dobre dla obojga partnerów. Jej mięśnie odbytu będą bardziej rozluźnione i ‘proces wejścia’ okaże się łatwiejszy.

4. Dlaczego kobieta miałaby mężczyźnie pozwolić na taką formę seksu, skoro wie, że będzie bolało? To bardzo proste – po prostu chcą wiedzieć jak to jest – wiedzą, że ból jest nieunikniony, ale jest to część całej przygody.

Było to szybkie spojrzenie na seks analny i odczucia kobiet z nim związane. Wiele z nich go uwielbia, gdyż pozwala im na łatwe osiągnięcie orgazmu. Nie jest tak jednak dla wszystkich nich. Ciągle pozostaje wiele pań, które boją sie wypróbować takiej formy aktywności seksualnej – tylko dlatego, że nie wiedzą jak to jest. Generalnie, seks analny nie jest niczym złym ani wyrządzającym szkodę, jeśli mężczyzna wie jak to zrobić dobrze. Panowie powinni jednak pamiętać, że seks ten jest bardziej niebezpieczny ze względu na HIV i AIDS, które rozprzestrzeniają się droga analną znacznie łatwiej niż każdą inną. Upewnijcie się więc, że założyliście prezerwatywę i unikniecie wszystkich negatywnych konsekwencji.

Zostaw komentarz

Twój komentarz